Google Translate

Paco Rabanne Pure XS Night EDP 100ml

Paco Rabanne Pure XS Night EDP 100ml

Gamintojas: Paco Rabbane
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 53.99€
Aprašymas

Pure XS Night EDP Testeris

Prieskonių aromatas vyrams

 

„Grynos erotikos koncentratas“ – taip  apibūdinami šie kvepalai. Kas paskatino sukurti kvepalus Pure XS Night?

Šiais vakarui skirtais kvepalais norėjome atskleisti slaptąją kvepalų Pure XS aromato pusę dar labiau akcentuodami geismą žadinančią įtampą ir kontrastingą karščio–šalčio derinį. Stimuliuojanti gaiva buvo sustiprinta, kad padidėtų jos afrodiziakiškas poveikis ir ji maksimaliai kontrastuotų su deginančia trauka.

PACO RABANNE norėjo sukurti tikrą seksualumo kokteilį, ekstremalų ir provokuojantį. Naujas aromato akordas – ženšenių kvapas – sustiprina erotišką geismo keliamą drebulį išryškindamas ledinį imbierų ir ispaninių čiobrelių dvelksmą. Taip pat buvo maksimaliai sustiprinti visi deginančios traukos atributai. Į kvepalų Pure XS Night aromato kompoziciją įeinantis karamelinis miros dvelksmas virto geros karamelės, turinčios įkaitusią odą primenančio sūrumo, kvapo pliūpsniu, o vanilės kvapas, išryškintas be galo skanaus kakavos aromato ir cinamono kvapo kaitros, tapo dar sodresnis.

Koks vyras įkvėpė sukurti kvepalus Pure XS Night? Kokiam vyrui jie skirti?

Kvepalai Pure XS Night skirti nejaučiančiam saiko, jokių ribų nepaisančiam ir be galo seksualiam vyrui. Jis ne šiaip seksualus, jis stulbinančiai seksualus. Jis šelmiškas ir provokuojantis, kone ekstravagantiškai besielgiantis, kad atkreiptų į save dėmesį. Kurdami šiuos vakarui skirtus kvepalus įsivaizdavome šį vyrą besirengiantį eiti linksmintis – jis pasikvėpins jais prieš išeidamas, kad įgautų dar daugiau seksualumo!

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras