Google Translate

Escada Celebrate Life EDP 30ml Kvepalų rinkinys

Escada Celebrate Life EDP 30ml Kvepalų rinkinys

Gamintojas: Escada
Modelis: ESCADA
Yra prekyboje
Kaina: 23.99€
Aprašymas

KVEPALŲ RINKINĮ SUDARO:
30ML EDP KVEPALAI
50ML PARFUMUOTAS KŪNO LOSJONAS


Celebrate Life (EDP)

Gėlių/vaisių/rytietiškas aromatas moterims

Šlovinkite gyvenimą – spinduliuokite džiaugsmą ir natūralų geismingumą!

Mados namai ESCADA šlovina džiaugsmu spinduliuojantį moteriškumą pristatydami kvepalus „Celebrate Life“, kurių nepaprastai moteriškas aromatas sustiprina moters gebėjimą jaustis laimingai ir pasitikėti savimi. Kvepalai ESCADA „Celebrate Life“, įkūnija džiaugsmingą entuziazmą, skatinantį moteris imti viską, ką joms duoda gyvenimas!

Absoliutų pasitenkinimą, pasiekiamą per malonumą, perteikiantys mados namai ESCADA kuria elegantiškos, drąsios ir spalvingos asmenybės, spontaniškai nušviečiančios ją supantį pasaulį, paveikslą. Pozityvi, ryški ir džiaugsminga mados namų ESCADA herojė įkūnija kerintį žavesį, stilių ir optimizmą. Antrieji serijos „Celebrate“,  kvepalai ESCADA „Celebrate Life“, nuostabiai papildo šio prekių ženklo kuriamą šiuolaikinio moteriškumo įvaizdį.   

Norėdamas sukurti aromatą, sustiprinantį moters gebėjimą džiaugtis šia diena, garsus parfumeris Aurélienas Guichardas rinkosi kvapus, kurie asocijuojasi su laime ir skatina pasitikėti savimi. Subtilią gėlių kvapų puokštę jis sukomponavo iš dviejų kultinių moteriškų kvepalų sudedamųjų dalių – rožių ir apelsinų žiedų kvapo, įkūnijančio kerintį laikui nepavaldų moteriškumą. Spalvingas vaisių – kriaušių ir ličių – kvapų kokteilis asocijuojasi su laiminga jauna asmenybe. Ne mažiau svarbus rafinuotas ambros dvelksmas –  tarsi tviskantis šydas – perteikia natūralesnį ir laisvesnį geismingumą. Šią kompoziciją subtiliai papildo jaukus vanilės ir santalų kvapo akordas, suteikiantis aromatui šilumos.

Kvepalų ESCADA ambasadorė Sofi Fahrman perteikia pozityvų požiūrį į gyvenimą. Ši švedų žurnalistė ir mados apžvalgininkė kasdien džiaugiasi gyvenimu, kad ir kokie iššūkiai jos lauktų. „Kartais didžiausią džiaugsmą mums teikia iš visos širdies daromi maži dalykai“, – sako ji. Kaip ir mados namų ESCADA įkūrėja bei vyriausioji dizainerė švedė Margaretha Ley, Sofi įkūnija moterų gebėjimą šlovinti gyvenimą.

Kvepalai ESCADA „Celebrate Life“, tęsią seriją „Celebrate“ sudarydami su pirmaisiais kultiniais šios serijos kvepalais „Celebrate N.O.W.“ išskirtinį duetą. Grakštus aptakių linijų flakonas spinduliuoja rafinuotą eleganciją, tapatinamą su prekių ženklu ESCADA.

Reikia šlovinti gyvenimą ir imti viską, ką jis duoda. Mes šloviname gyvenimą per tas magiškas akimirkas, tuos mažus dalykus, kuriuos patiriame kasdien. Kvepalų ESCADA „Celebrate Life“, aromatas įkvepia moteris gyventi šia akimirka ir laisvai išreikšti savo gyvenimo džiaugsmą. Pasitikėjimas savimi leidžia mados namų ESCADA herojei spinduliuoti laime ir geismingumu. Būtent tokiu būdu šie mados namai skatina moteris šlovinti gyvenimą šiandien.

Kvepalų ESACADA „Celebrate Life“, aromatas pavergs ne tik šlovinti gyvenimą trokštančias moteris, jis sužavės ir tas, kurios nori spinduliuoti džiaugsmu ir natūralių geismingumu.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras