Google Translate

Dolce Gabbana The Only One 2 EDP 100ml

Dolce Gabbana The Only One 2 EDP 100ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 39.00€75.00€
Aprašymas

TESTERIS
 The Only One 2 EDP

Vaisių/gėlių/kavos aromatas moterims.

 

DOLCE & GABBANA BEAUTY pristato The Only One 2 - antrąjį The Only One istorijos skyrių.

Raudonomis rožėmis pražydęs naujasis aromatas pagerbia The Only One moterį, kurios galioms neįmanoma atsispirti. Dabar labiau nei bet kada ji išlieka dėmesio centre. Unikali, traukianti ir kerinti ji žino, ko nori, ir kaip tą gauti.

Kompozicija

Jausmingu raudonu šydu apgaubtas The Only One 2 pratęsia rytietiškos gėlių The Only One linijos tradiciją svaiginančiu nauju kvapu, užliejančiu vaisinėmis natomis. Kava ir kvapiosiomis našlaitėmis dvelkiantis ikoniškas The Only One parašas buvo perrašytas pudrinėmis raudonomis rožėmis, meilės ir gundymo simboliais. 

Pradinėse natose esančios raudonos uogos, kriaušės, frezijos susilieja su širdies natomis iš raudonų rožių super esencijos, kvapiųjų našlaičių bei kavos ir sukuria šiltą bei jausmingą aurą. Aromato bazėje minkštos, saldžios tongapupių ir pačiulių natos sustiprina gundančias kvapo savybes, atsiskleidžiančias ant odos ir reikalaujančias sugrįžti vėl ir vėl...

Dizainas

Išraiškingas The Only One buteliuko dizainas šįkart pasitinka sodraus rubino atspalviu ir subtiliu blizgesiu, simbolizuojančiais meilės ir geismo spalvą, kaip ir aromato kompozicijoje esantys raudonos spalvos ingredientai. Tuo tarpu auksu žėrinti žiedo formos detalė atspindi The Only One moters grožį ir eleganciją, o kursyvu pateiktas užrašas apeliuoja į viliojančią moteriško silueto formą.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras