Google Translate

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90ml

Gucci Guilty Pour Femme EDP 90ml

Gamintojas: Gucci
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 49.99€
Aprašymas

Guilty Pour Femme EDP

Rytietiškas/ gėlių aromatas moterims

 

KVEPALAI „GUCCI GUILTY“ ŠLOVINA LAISVĘ

Naujas kvepalų „Gucci Guilty“ istorijos puslapis perteikia išties laisvų vyrų ir moterų sampratą – šiuolaikišką saviraiškos ir nepaprastos drąsos deklaraciją #ForeverGuilty.

Reklamos kampanija #ForeverGuilty pasakoja apie dvi nieko iš gyvenimo nesitikinčias asmenybes, jų natūralų ir tuo pat metu beprotišką bei ekscentrišką ryšį. Veiksmo vieta – Los Andželas, kupinas spalvų, nešabloniškas ir savitas. Kino žvaigždžių žvaigždynas ir kultūrų lydymosi katilas, miestas, kurio eklektiškų pažiūrų gyventojai priimami tokie, kokie yra. Naujosios kvepalų „Gucci Guilty“ reklamos kampanijos  herojai –  du charakteringi Los Andželo gyventojai. „Oskaro“ laimėtojas  aktorius ir muzikantas Jaredas Leto grįžta tęsti kvepalų „Gucci Guilty“ istorijos kartu su Lana Del Rey, dainininke ir dainų autore, kurios įrašų albumai daugybe kartų tapo platininiais. Žavi ir nežemiška dainininkė tobulai atitinka laisvą Jaredo Leto dvasią. Jie vaidina dvi asmenybes, kurių gyvenimas ir meilė egzistuoja už socialinio konformizmo ribų, kitaip nei įprastuose amerikietiškuose filmuose.

Šias dvi asmenybes, natūraliai suartėjančias įvairiose scenose, neįkyriai seka Gleno Luchfordo objektyvas jiems lankantis kultinėse Holivudo ir svarbiausiose Amerikos vietose. Nuo motelio ir automobilio iki savitarnos skalbyklos, grožio salono, prekybos centro ir užkandinės, kur Courtney Love suvaidina padavėją. Veiksmo fone pasirodo ir žaluma bei ekstravagantiškais paminklais akį traukiančios garsiosios Holivudo kapinės. Ši vieta įkvėpė kūrybos direktorių Alessandro Michele pavadinti naująją reklamos kampaniją #ForeverGuilty.

Moteriški ir vyriški kvepalai „Gucci Guilty“ – tai pasakojimas apie buvimą nevaržomiems. Rytietiškas gėlėmis dvelkiantis moteriško tualetinio vandens „Gucci Guilty“ aromatas atgimė iš naujo paruoštas naujam perversmui – sodrus ir aristokratiškas. Stiprus ir rafinuotas naujo kvapiojo vandens aromatas sukomponuotas iš dar aukštesnės kokybės gėlių kvapo ir dar stipresnių natūralių kvapų. Jis ryškesnis už tualetinio vandens aromatą, didesnė jo kvapiųjų medžiagų koncentracija. Kvapiojo vandens aromato kompozicijoje vyrauja mandarinų, rausvųjų pipirų, alyvų ir pačiulių kvapas. Iš pradžių pasklinda citrusų – Kipre, Viduržemio jūros saloje, augančių mandarinų – ir natūralus bergamočių bei rausvųjų pipirų kvapas. Vidurinysis aromato akordas išryškina jo kompozicijos sudėtingumą. Alyvų kvapas kontrastuoja su rožių bei žibuoklių dvelksmu ir persipina su snapučių aliejaus aromatu, sukurdamas savitą gėlių kvapų derinį. Sodrus natūralaus dvejopo pačiulių aliejaus kvapas ir ambros dvelksmas sudaro ryškų ilgai neišblėstantį baigiamąjį akordą.    

Vyriškas tualetinis vanduo „Gucci Guilty“ priskiriamas aromatiniams paparčių grupės kvepalams – tai pirmoji sukurta kvepalų grupė, dabar pamėgta naujos kvepalų mėgėjų kartos. Pasklidus hedonizmo ir dekadanso dvasios persmelktam aromatui iš pradžių apgaubia pikantiškas rausvųjų pipirų ir gaivinantis Italijos citrinų dvelksmas. Vidurinysis aromato akordas – apelsinų žiedų, nuo seno garsėjančių kaip romantikos ir nekaltybės simbolis, esencijos kvapas, tradiciškai naudojamas moteriškiems kvepalams ir nebūdingas vyriškiems, – perteikia nonkonformistinius reklamos kampanijos #ForeverGuilty idealus. Medumi dvelkiantis baltų žiedų aromatas susilieja su karčiavaisių citrinmedžių žiedų aliejaus ir dantytųjų levandų, kuriomis lovelasas Kazanova kvėpindavo savo meilės laiškus, kvapu. Šią modernią geismingumo, paslaptingumo ir intrigos išraišką užbaigia oda, žaluma, mediena bei smilkalais dvelkiantis pačiulių ir itin vyriškas ryškus kedrų kvapas.

Flakonų dizainas formuoja naujus geismingumo simbolius. Naujo moteriškų kvepalų „Gucci Guilty“ flakono forma – tokia pat, kaip ir jo vyriško analogo. Tai byloja, kad moteris ir vyras, kuriuos reprezentuoja šie kvepalai, yra lygiaverčiai. Dalį flakono gaubia aukso spalvos metalas, prie jo derantis žvilgus dangtelis atkartoja blyškiai rausvą kvepalų spalvą. Vyriškų kvepalų „Gucci Guilty“ flakoną dengiantis pilkšvas metalas ir dangtelis dera prie šilto pilkšvai violetinio jų atspalvio. Matines dramblio kaulo ir juodos spalvos dėžutes puošia aukso ir sidabro spalvos logotipai  – susipynusios kultinės G raidės.

Moteriški ir vyriški kvepalai „Gucci Guilty“ leidžia mėgautis buvimu laisvam.

#ForeverGuilty

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras