Google Translate

Paco Rabanne 1 Million Lucky EDT 50ml

Paco Rabanne 1 Million Lucky EDT 50ml

Gamintojas: Paco Rabbane
Modelis: Paco Rabanne
Yra prekyboje
Kaina: 47.99€
Aprašymas

1 Million Lucky EDT

Medienos aromatas vyrams

 

Gaivinantis aromato pliūpsnis, sužadinantis jusles. Geliantis žalių slyvų kvapas. Kerintis vyriškas medienos dvelksmas. Aistrą žadinantis saldus lazdynų riešutų aromatas. Viskas vienu metu. Vienas kvėptelėjimas, ir pasaulis priklauso Tau. Tegyvuoja tie, kuriems SEKASI!

 

Sėkmę nešantis flakonas

Kai turi viską, nori dar daugiau. Kai turi aukso, nori platinos.

Kuriant kvepalų „Million Lucky“ flakoną vietoj kultinio aukso pasirinkta platina – pats rečiausia metalas. Grynas, sunkus ir nepaprastas. Odė, skirta Paco Rabanne, maištingam metalurgui, įkūnijusiam svajonę apie milijoną. Jam jokia vizija neatrodo pernelyg absurdiška, joks metalas nėra per brangus. Įdomus faktas: jis sunaudojo 9 kilogramus aukso ir 300 karatų deimantų kurdamas suknelę dainininkei Francoise Hardy, ji vargiai galėjo paeiti vilkėdama ją. Kasdieniška. Praktiška. Nepamirštama.

 

Būk tas, kuriam sekasi

Įprasta sėkmė dažniausiai būna atsitiktinė. O kodėl sėkmė negali būti jausmas? Ta be galo pakili nuotaika, suteikianti vidinę laisvę? Tas beprotiškas jausmas, kad pasaulis staiga tapo Tavo sąjungininku? Kvepalai „Million Lucky“ privilioja Tau sėkmę. Tavo likimas – Tavo rankose, naudokis tuo. Gyvenimas – tai žaidimas. Metas būti SĖKMINGU žaidėju!

 

Kvepalų serijos „Million“ istorija

Kvepalai „1 Million“ ir „Lady Million“ – tai kartos svajonės atspindys. Žvilgsnis atgal, į kultinę sėkmės istoriją.

2008-ieji. Vyksta tarptautinė finansų krizė. Paco Rabanne skuba į pagalbą akimirksniu sukeldamas pasaulinę sumaištį – pristato skandalingąjį aukso luitą. Pavergiantį talentingo dizainerio Noé Duchaufour‘o-Lawrance‘o, kūrinį. Objektą, kuris yra geidžiamas dvigubai: kaip meno kūrinys ir kaip kvepalai.

Kvepalų „1 Million“ aromato harmonija primena muzikinę kompoziciją. Rožių esencijos ir cinamono kvapas daro jį stiprų. Medienos, odos ir pačiulių kvapų dermė sukuria pusiausvyrą. Geismo ir jėgos alchemija, skirta blogam berniukui-džentelmenui, kuris niekam nepaklūstą ir gyvena taip, kaip jam patinka. Jokių pasiteisinimų ar atsiprašymų, vien nenumalšinamas adrenalino troškulys.

2010. Berniukas susitinka mergaitę. Mūsų drąsus herojus nuo šiol turi kompanionę – gundančiąją „Lady Million“. Žėrinčiame deimanto pavidalo flakone geismą žadinantis baltų žiedų aromatas susilieja su šiltu medienos dvelksmu. Pavojaus trauka, skatinama bebaimės fatalios moters. Vedamos įgimto pasitikėjimo savimi, niekam neleidžiančios pastoti jai kelio į malonumą.

2016. Pasirodo „Million Privé“. Dveji ryškaus rytietiško aromato kvepalai sužadina jusles pavergiančio karščio banga. Abu žaidėjai privilegijuoti ir stiprūs. Tai slaptas žaidimas, kuriame pakviesti dalyvauti tik keletas išrinktųjų. Ant kortos pastatyta labai daug. Laimė, mūsų žaidėjai tam pasirengę.

2017. Nauja kultinių serijos „Million“ kvepalų reklamos kampanija su Jordanu Barretta ir Sophia Ahrens, naujosios kartos simboliais. Auksinio jaunimo atstovais, beprotiškai dievinamais daugybės gerbėjų. Žvelgiančių į gyvenimą per instagramo prizmę, bet imančių iš jo viską, ką jis gali duoti. Svajonių mašina priklauso jiems, tereikia spustelėti jungiklį. Spust. Fantasmagorija. Euforija. Be pabaigos.

2008–2018. Dešimt metų. Pagaminta 60 milijonų aukso luitų. Aukso saugykla, prieš kurią nublanksta Federalinis rezervas. Bet aukso karštinė neslopsta! Kvepalų serijos „Million“ 10 metų sukakčiai pažymėti atsirita svaiginančios priklausomybės banga. Kvepalai „1 Million Lucky“ ir „Lady Million Lucky“ pasirodė tam, kad pakeistų sėkmės sampratą. Ryškus ir netikėtas jų aromatas suteikia Tau galimybę valdyti savo sėkmę – ir savo likimą. Gyvenimas duotas tik vienas, tad mėgaukis juo, tarsi būtum SĖKMĖS NUMYLĖTINIS!

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras