Google Translate

Hermes Un Jardin Sur La Lagune EDT 100ml

Hermes Un Jardin Sur La Lagune EDT 100ml

Gamintojas: HERMES
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 59.99€
Aprašymas

Un Jardin Sur La Lagune EDT

Gaivus gėlių/vandens/medienos aromatas 

Tinka tiek moterims, tiek vyrams.

 

Įkvėpimas

Ilgą laiką parfumerės Christine Nagel sodas slėpėsi už peraugusių krūmokšnių, kliūčių ir neigimo. Kartą į rankas jai pateko Frederic‘o Edeno sodo istorija. Ekskursijos gondola metu, anglų lordas, pavargęs nuo monotoniško vandens vaizdo, išreiškė troškimą turėti sodą Venecijos širdyje – uždarą žalumos oazę po saulės nutvieksta žydryne, kvapnią ir žydinčią tūkstančiu žiedų. Jo troškimas buvo toks stiprus, kad Edeno sodas – toks iš tiesų jo vardas, o ne žodžių žaismas – tapo realybe.

Po šimtmečio ši šlovinga ir paslaptinga praeitis įkvėpė HERMÈS parfumerės vaizduotę. Didinga slapto sodo, labiausiai perregimo pasaulio miesto širdyje, harmonija buvo pernelyg jaudinanti, kad ją ignoruoti. 

Aromatas

Christine Nagel sujungia saldžius ir turtingus nostalgijos, atgimimo ir amžinybės jausmo kvapus. Švelnus ir tyras mediena dvelkiantis sodo aromatas skleidžiasi ant lagūnos kranto, salikornijai, lipniasėkliams, baltosioms lelijoms ir magnolijoms svajingai svyruojant jūros vėjyje. Dangiško jų kvapo šnabždesys glosto tylią Venecijos aušrą… Taip gimė kvepalai, pripildantys džiaugsmu, savyje slepiantys paslaptingą svajonių sodo saldumą: Un Jardin sur la Lagune

Flakonas

Simbolinis "sodo žibinto" buteliukas buvo įkvėptas kadaise arklių trauktos karietos žibintų. Kamštelio forma - skrybėlė, vadinama katiliuku. Buteliukas puoštas ryškiais ochros ir Venecijos spalvų atspalviais. Aliuzija į sieną, apsupančią sodą tarsi dėžutė.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras