Google Translate

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT 100ml

Gucci Bloom Acqua Di Fiori EDT 100ml

Gamintojas: Gucci
Modelis: TST
Yra prekyboje
Kaina: 54.99€
Aprašymas

Testeris

Bloom Acqua Di Fiori EDT

Gėlių/ vandens/ prieskonių aromatas moterims

 

Jaunatviško spontaniškumo ir džiaugsmo pagimdyta moterų draugystė greitai tampa neišardoma ir atspari laikui. Nauji serijos „Gucci Bloom“ kvepalai atskleidžia tai, kas jas iš tiesų jungia. Gaivus žaluma dvelkiantis kvepalų „Gucci Bloom Acqua di Fiori“ aromatas – nauja pirmųjų šios serijos kvepalų variacija – šlovina jaunystės ir draugystės spinduliuojamą energiją bei gyvybingumą. Nuostabus ir pakylėjantis dvasią, sukurtas, kad perteiktų neįsisąmoninto nekaltumo grožį.

 

Aromato kompozicija

Naujųjų Alessandro Michele kvepalų aromatą sukomponavo vyriausiasis parfumeris Alberto Morillasas. Kvepalai „Gucci Bloom Acqua di Fiori“ dvelkia gaiva ir žaluma. Į jų aromato kompoziciją įeina itin koncentruotos kvepalų „Gucci Bloom“ sudedamosios dalys, dėl kurių jie primena žydintį sodą.

Naujieji kvepalai „perėmė“ savitą kvepalų „Gucci Bloom“ žiedų kvapo akordą. Aromato kompoziciją pradeda naujas žaluma ir gaiva dvelkiantis vandens kvapo akordas – žalių galbaninių ferulų ir elegantiškas juodųjų serbentų pumpurų kvapas. Galbaninių ferulų skleidžiamas švelnus muskuso dvelksmas išryškina subtilų juodųjų serbentų pumpurų kvapo pikantiškumą. Vidurinysis aromato akordas – jazminų pumpurų, indinių laukrų ir tuberozų kvapas – „pasiskolintas“ iš kvepalų „Gucci Bloom“ aromato kompozicijos.  Baigiamasis akordas – geismą žadinantis muskuso ir santalų kvapas – perteikia aromato šilumą ir gelmę. Visi aromato akordai sukuria gėlių kvapų kaskadą, atgimstančią reklamos kampanijoje.

 

Reklamos kampanija

Kvepalų „Gucci Bloom Acqua di Fiori“ šlovinamą jaunystės gyvybingumą ir energiją perteikia paskiškas pasaulis. Gleno Luchfordo režisuotame reklamos klipe mados namų „Gucci“ reklamos veidai Dakota Johnson, Hari Nef ir Petra Collins linksminasi atgimstančio gamtos grožio fone atskleisdamos savo ypatingą ryšį. Sutemose žėrinčiame ežero vandenyje tarp žiedų ir nendrių plaukiojanti trijulė mėgaujasi trykštančio optimizmo akimirka. Atėjo pavasaris, ir jų emocijos persmelktos jo viltingos dvasios.

 

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras