Google Translate

Molinard Habanita EDP 75ml

Molinard Habanita EDP 75ml

Gamintojas: MOLINARD
Modelis: MOLINARD
Išparduota
Kaina: 52.99€
Aprašymas

Habanita De Molinard

Rytietiškas kvapas moterims

Legendinis „narkotikas“

Habanita - tai vertingiausias deimantas Molinard asortimente. Nuo pat atsiradimo pradžios ji tapo drąsos simboliu, o šiandien tai legendiniai kvepalai, tapę ikona. Sukurtas 1921 metais, genialus aromatas buvo lydimas ambicingos deklaracijos “ilgiausiai išliekantys kvepalai pasaulyje”. Tai nesenstantis, labai moteriškas, stiprus ir vis dar paslaptingas aromatas... Šiuolaikinės, laisvos moterys suprato, jog šis aromatas sukelia priklausomybę.

Koncepcija

Habanita dėvi stipraus charakterio moteris, o kartais net ir vyrai. Ji atskleidžia kitą asmenybės pusę, tai papildoma jėga moteriai dėvinčiai šį aromatą: kartais tylų, paslaptingą ir elegantišką, o kartais geidulingą, provokuojantį bei atvirą. Tai kvepalai, nugalintys stereotipus ir suteikiantys jausmams galią. Išlaisvintos ir drąsios moterys sutapatinamos su aromatu; tai moteris vienoje rankoje laikanti telefoną, o kitoje rankoje mylimojo gautą raudonų rožių puokštę... ar  jauna moteris skubanti į egzaminą,  drąsos sužadinimui apsišlaksto kvepalais... ar keliaujanti moteris entuziastingai ieškanti naujovių.

Flakonas

Habanita Eau de Parfum – juodas matinis buteliukas, su reljefiniais kraštais - tai originalaus flakono interpretacija, kurį sukūrė garsus stiklo skulptorius Rene Lalique (Renė Lalik). Jo išraižytas dangtelis ir neįprasti matmenys įkūnija roko dvasią, kuri sugrąžina mus į išprotėjusią (siautulingą) 1920 metų dvasią.

Aromatas

„Šis aromatų derinys yra dalis mano gyvenimo, kartais bandau kitus aromatus, bet visuomet grįžtu prie Habanitos, ir tai įvykdavo (savaime) gan natūraliai. Mes dažnai kalbame su Habanitos gerbėjais, kurie aprašo savo meilės istorijas šiam aromatui, lyg tai būtų jų sielos draugas...
Iš pirmo įkvėpio junti, jog tai išmintingas, labai sofistikuotas ir prabangus aromatas. Bet po kelių sekundžių aromatas atskleidžia savo pikantišką, išraiškingą ir šiek tiek provokuojančią pusę. Vienu metu užuodžiame ramybę ir žėrinčią ugnį. Tai autentiškas gėlių ir miško augalų eterinių aliejų derinys, aromatas, peržengiantis mados tendencijas."

Celia Lerouge Benard, Molinard generalinė direktorė

Sudėtis

Viršutinės kvapo natos: apelsinų žiedai, avietės, persikai, bergamotės.

Vidurinės kvapo natos: alyvos, našlaičių šaknys, jazminas, heliotropas, kvapioji kananga, rožės.

Pagrindinės kvapo natos: oda, ambra, muskusas, benzoinė derva, vanilė, kedras.

 

​​Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras