Google Translate

By Kilian Moonlight in Heaven EDP 50ml

By Kilian Moonlight in Heaven EDP 50ml

Gamintojas: By Kilian
Modelis: BY KILIAN
Yra prekyboje
Kaina: 132.00€209.99€
Aprašymas

By Kilian

Moonlight In Heaven

EDP 50ml

 

Tai aromatinio tipo kvapas moterims ir vyrams. Aromatas išleistas 2016 metais.

Citrinos ir greipfruto duetas atveria aromato kompoziciją. Toliau  seka nekaltas ryžių, kokoso pieno, mango, tonka pupelių ir vetiverio kvapas, kuris kviečia mus i kvapų rojų.

- Viršutinės natos: greipfrutas, citrina, rožinis pipiras.

- Vidurinės natos: kokosas, ryžiai, mango.

- Pagrindinės natos: tonka pupelės, vetiveris.

Rekomenduojama naudoti: bet kada.

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet Kvapusis vanduo By Kilian Moonlight in Heaven EDP moterims/vyrams 50 ml kvepalai yra būtent Jums!

Kvapusis vanduo By Kilian Moonlight in Heaven EDP moterims/vyrams 50 ml kvepalai yra priskiriami nišinių kvepalų grupei. Nišiniai kvepalai tai aukščiausios klasės parfumerija, kurios gamybai dažniausiai naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai: jazminai, rožės, našlaitės, irisai ar mimozos. Tokių kvepalų gamybai naudojami ingridientai yra kruopščiai auginami pačioje kvepalų sostinėje – Grase, Prancūzijoje. Gaminant tokius kvepalus, parfumeriai nekreipia daug dėmesio į jų pakuotę. Nišinių kvepalų gamyboje svarbiausias yra kvapas.

Nišinius kvepalus, tokius kaip Kvapusis vanduo By Kilian Moonlight in Heaven EDP moterims/vyrams 50 ml galima sulyginti su meno kūriniu. Kodėl? Todėl, kad pristatant juos publikai, parfumeriai susiduria su didžiulė rizika būti nuteisti arba išaukštinti. Kuriant tokius kvepalus, neretai eksperimentuojama su begalė skirtingų kvapų, kol galiausiai atrandamas tobulas apatinių, viršutinių ir pagrindinių kvapų natų derinys.

Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras