Google Translate

By Kilian Light My Fire EDP 50ml

By Kilian Light My Fire EDP 50ml

Gamintojas: By Kilian
Modelis: BY KILIAN
Yra prekyboje
Kaina: 159.00€209.99€
Aprašymas

By Kilian

Light my Fire

EDP 50ml

By Kilian prabangių kvepalų prekės ženklas iš Paryžiaus, sukurtas Killian Hennessy, LVMH grupės įkurėjo anūko. Killian Henessy praleido savo vaikystę šeimos vyno rūsiuose, Konjako mieste. Baigęs komunikacijų ir kalbų kursą universitete, kur jis parašė tezę apie kvapų semantiką beieškant bendros kalbos tarp dievų ir mirtingųjų, Killian pradėjo mokytis su geriausiais kvepalų kūrėjais, taip tobulindamas savo įgūdžius, kurdamas kvepalus vieniems didžiausių mados industrijos prekės ženklų.

2007-iais Killian įkūrė savo kvapalų namus, sekdamas šeimos tradiciją kurti aukščiausios kokybės, prabangos prekes. Išskirtinio dizaino pildomuose flakonuose slepiasi elegantiški gėlių, rytietiškų prieskonių ir prabangios medienos aromatai. Išskirtiniai aromatai spinduliuoja savitu charakteriu ir nepalieka abejingų. 

By Kilian Light My Fire - šiltų prieskonių ir medienos aromatas moterims ir vyrams.

Aromato natos: kuminas, šienas, pačiuliai, vetiverijos, medus, vanilė, tabakas.

 

 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras