Google Translate

NASOMATTO Narcotic Venus PP 30ml

NASOMATTO Narcotic Venus PP 30ml

Gamintojas: NASOMATTO
Modelis: NASOMATTO
Yra prekyboje
Kaina: 91.99€105.99€
Aprašymas

NASOMATTO 

Narcotic Venus

Extrait De Parfum (Pure Parfum) 30ml

 

2008 metais, garsusis parfumeris Alessandro Gualtieri, pristatė pirmąjį nišinės parfumerijos linijos Nasomatto aromatą. Aromatas sulaukė didelio nišinės parfumerijos gerbėjų susidomėjimo, taip duodamas pradžią tolimesnei Nasomatto linijos raidai.

Šios linijos aromatai subtilūs ir išskirtiniai. Jiems gaminti naudojami aukščiausios kokybės ingredientai ir skiriama daug dėmesio kiekvieno linijos aromato tobulinimui, todėl per beveik dešimt kūrybos metų, parfumeris pristatė tik 11 šios linijos aromatų. Alessandro Gualtieri kalbėdamas apie savo kūrybą sako, kad kuriant kvepalus svarbu gerai pažinti kiekvieną aromatą ir suprasti, kaip ir kada jis gali atskleisti gražiausius savo akcentus. 

Šis išskirtinis aromatas pabrėžia moters grožį ir jos seksualumą ir kviečia pajusti malonų tuberozos, jazminų, lelijų bei prieskonių derinį ir pajusti tikrą palaimą!

Nasomatto Narcotic Venus - elegantiškas gėlių ir šiltų prieskonių aromatas moterims. 

Aromato natos: tuberozos, jazminai, lelijos, prieskonių natos.

 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet Kvepalai Nasomatto Narcotic Venus PP moterims 30 ml kvepalai yra būtent Jums!

Kvepalai Nasomatto Narcotic Venus PP moterims 30 ml kvepalai yra priskiriami nišinių kvepalų grupei. Nišiniai kvepalai tai aukščiausios klasės parfumerija, kurios gamybai dažniausiai naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai: jazminai, rožės, našlaitės, irisai ar mimozos. Tokių kvepalų gamybai naudojami ingridientai yra kruopščiai auginami pačioje kvepalų sostinėje – Grase, Prancūzijoje. Gaminant tokius kvepalus, parfumeriai nekreipia daug dėmesio į jų pakuotę. Nišinių kvepalų gamyboje svarbiausias yra kvapas.

Nišinius kvepalus, tokius kaip Kvepalai Nasomatto Narcotic Venus PP moterims 30 ml galima sulyginti su meno kūriniu. Kodėl? Todėl, kad pristatant juos publikai, parfumeriai susiduria su didžiulė rizika būti nuteisti arba išaukštinti. Kuriant tokius kvepalus, neretai eksperimentuojama su begalė skirtingų kvapų, kol galiausiai atrandamas tobulas apatinių, viršutinių ir pagrindinių kvapų natų derinys.

Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras