Google Translate

BYREDO Bal D`afrique EDP 100ml

BYREDO Bal D`afrique EDP 100ml

Gamintojas: BYREDO
Modelis: BYREDO
Išparduota
Kaina: 124.99€169.99€
Aprašymas

BYREDO 

BAL D'AFRIQUE 

EDP 100ml

Byredo pristatė naują aromatą, pavadintą Bal d'Afrique,  kurį įkvėpė 20-to amžiaus Paryžius ir susižavėjimas Afrikos kultūra, menai, muzika ir šokiai. Paryžiaus avangardo ir Afrikos kultūros derinys - unikali ir energinga išraiška.

Šilta, romantiška vetiverija, įkvėpta vėlyvojo trečio dešimtmečio Paryžiaus, apžavėto Afrikos kultūra, muzika ir šokiu. Paryžietiško avangardo ir Afrikos kultūros mišinys suformavo unikalią, energingą išraišką.
Intensyvų gyvenimo tempą, gausą, euforiją iliustruoja „Bal D'Afrique“ karčiavaisio citrinmedžio žiedai, afrikinis serentis bei maroko kedro mediena.

Aromatas skirtas tiek moterims, tiek vyrams. Išleistas 2009 metais.

- Viršutinės natos: bergemotė, citrina, tagetės, apelsinų žiedai, juodieji serbentai;

- Vidurinės natos: našlaitė, jazminas, ciklamenas;

- Pagrindinės natos: gintaras, muskusas, vetiveris, Virdžinijos kedras.

 

 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet Kvapusis vanduo Byredo Bal d´Afrique EDP moterims/vyrams 100 ml kvepalai yra būtent Jums!

Kvapusis vanduo Byredo Bal d´Afrique EDP moterims/vyrams 100 ml kvepalai yra priskiriami nišinių kvepalų grupei. Nišiniai kvepalai tai aukščiausios klasės parfumerija, kurios gamybai dažniausiai naudojami tik aukščiausios kokybės ingridientai: jazminai, rožės, našlaitės, irisai ar mimozos. Tokių kvepalų gamybai naudojami ingridientai yra kruopščiai auginami pačioje kvepalų sostinėje – Grase, Prancūzijoje. Gaminant tokius kvepalus, parfumeriai nekreipia daug dėmesio į jų pakuotę. Nišinių kvepalų gamyboje svarbiausias yra kvapas.

Nišinius kvepalus, tokius kaip Kvapusis vanduo Byredo Bal d´Afrique EDP moterims/vyrams 100 ml galima sulyginti su meno kūriniu. Kodėl? Todėl, kad pristatant juos publikai, parfumeriai susiduria su didžiulė rizika būti nuteisti arba išaukštinti. Kuriant tokius kvepalus, neretai eksperimentuojama su begalė skirtingų kvapų, kol galiausiai atrandamas tobulas apatinių, viršutinių ir pagrindinių kvapų natų derinys.

Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras