Google Translate

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori Intense EDP 100ml

Gucci Bloom Ambrosia Di Fiori Intense EDP 100ml

Gamintojas: Gucci
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 67.99€
Aprašymas

Bloom Ambrosia Di Fiori EDP

Gėlių aromatas moterims

 

Ambrozija – graikų dievų gėrimas – mums asocijuojasi su antikos laikų puotomis. Buvo manoma, kad jo atigėrusieji tampa nemirtingi. Šio kvapnaus brangaus nektaro pavadinimas ir jį gaubianti magija atgyja naujame kvepalų Gucci Bloom istorijos puslapyje. Pristatome kvepalus GUCCI Bloom Ambrosia di Fiori.

Nauji kvepalai  Bloom Ambrosia di Fiori skatina jais besikvėpinančias moteris šlovinti savo tikrąjį „aš“ ir jų patiriamas emocijas. Jausmus, kurie sustiprėja per šventes. Tai perteikti gali tik itin stiprus rafinuotas kvapiojo vandens aromatas. Jo kompozicijos pagrindą, kaip ir kvapiojo vandens Gucci Bloom, sudaro trijų taurių bei retų augalų – jazminų, tuberozų ir indinių laukrų – žiedų kvapas. Jį sustiprina du nauji eleganciją bei ypatingą moteriškumą spinduliuojantys aromato akordai – vilkdalgių ir damaskinių rožių kvapas. 

Aromatas 

Kvepalų Bloom Ambrosia di Fiori aromato pagrindu tapo Alessandro Michele sumanytas ir vyriausiojo parfumerio Alberto Morillas‘o sukurtas kvapiojo vandens Gucci Bloom aromatas, įkūnijantis įvairių rūšių bei spalvų augalų žiedų kvapus skleidžiantį įsivaizduojamą sodą. Siekiant dar labiau sustiprinti šį aromatą jo ryškių kvapų puokštę papildė du nauji komponentai. Vienas jų – vilkdalgių šaknų esencija. Antikos laikais graikai ir romėnai iš vilkdalgių gamino eterinį aliejų, o šiais laikais ši kultinė kvepalų sudedamoji dalis, išgaunama iš gegužę Toskanoje žydinčių augalų, gali turėti didesnę vertę nei auksas. Kitas naujas komponentas – damaskinės rožės. Šios kultinės rūšies rožių žiedai skinami anksti ryte, kai jų kvapas būna stipriausias. Kvepalų Gucci Bloom aromatas neturi klasikinės piramidės kompozicijos, kurią sudaro įžanginis, vidurinysis ir baigiamasis akordai. Visi jį sudarantys taurių augalų – jazminų, tuberozų, indinių laukrų, damaskinių rožių ir vilkdalgių – kvapai išryškėja vienu metu.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras