Google Translate

Hugo Boss Alive EDP 80ml

Hugo Boss Alive EDP 80ml

Gamintojas: Hugo Boss
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 65.99€
Aprašymas

Alive EDP

Vaisių/medienos aromatas moterims

 

Vien moterų sukurti moterims – mados namai BOSS pristato kvepalus BOSS Alive, skirtus drąsius žingsnius žengiančioms moterims. Nepriklausomos, elegantiškos ir pavergiančiai moteriškos – kvepalų BOSS Alive dvasią perteikiančios moterys supranta, kad spontaniškumas ir laimė ne mažiau svarbu nei atsidavimas ir susitelkimas. Jos žino, kad ištikimybė sau – didžiausia jų stiprybė. Mėgavimąsi kiekviena akimirka šlovinantys kvepalai BOSS Alive siūlo naujai pažvelgti į moterų laisvę.

Vaisiais ir mediena dvelkiantis kvapusis vanduo BOSS Alive – garsios parfumerės Annickos Ménardo sukurtas kultinių vyriškų kvepalų BOSS Bottled moteriškas analogas. Džiaugsmingai nuteikiantis savitas šio parfumuoto vandens aromatas turi įkvėpti moteris kiekvieną dieną gyventi taip, kad gyvenimas būtų visavertis.

Iš pradžių pasklinda energijos teikiantis obuolių, aštrus juodųjų serbentų, prisirpusių slyvų ir šiltas cinamono kvapas, primenantis, kad su entuziazmu gyventi geriausia. Po to apgaubiantis natūralus Madagaskaro vanilės aromatas yra skiriamasis šio kvapiojo vandens bruožas, jo herojės spinduliuojamo gyvenimo džiaugsmo simbolis. Vidurinįjį aromato akordą sudarantis kontrastuojantis Indijos arabinių jazminaičių ir čiobrelių kvapas atspindi jos gebėjimą lengvai suderinti sąmoningumą ir laisvumą. Aromato kompoziciją užbaigia veržlus ir stiprus medienos – kininių puskiparisių, santalų, alyvmedžių ir nutkinių geltkiparisių kvapas, spinduliuojantis drąsinančią šilumą ir stiprybę, įkvepiančią šiuo aromatu pasikvėpinusią moterį žengti savo keliu nepaisant nieko.

Dailų masyvaus stiklo flakoną sukūrė vokiečių juvelyrė Amelie Riech. Jo architektūrinę formą išryškina moteriškas aukso spalvos metalo kaspinas. Tai svarus ir akivaizdus priminimas, kad laimę galima patirti kiekvieną akimirką.

 

Kai vertini asmeninę laimę, kiekviena akimirka įgauna naują prasmę. Atsiverkite dabarčiai ir jauskite, kad gyvenate, pasikvėpinusi šiuo moterišku, tačiau galingu nauju aromatu. O kas Jus verčia jausti, kad gyvenate? #FeelALIVE

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras