Google Translate

By Kilian Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun EDP 50ml

By Kilian Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun EDP 50ml

Gamintojas: By Kilian
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 64.99€
Aprašymas

By Kilian

By Kilian Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun

EDP 50ml
UNISEX

"Norėjau pakviesti jus pasivaikščioti laukinėje gamtoje su netinkamo elgesio kvapu. Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun yra labai seksualus ir labai gaivus kvapas dėl akimirksniu atpažįstamo kokalokos susitarimo iš muskato riešuto, cinamono ir žaliųjų citrinų." - Kilian Hennessy.

Šis mįslingas aromatas sujungia vaisių, aštrius ir medinius akordus, kad gautų nepaprastai saldų ir gundantį aromatą, kuris pritrauktų bet kurį šalia esantį. Viršutinės putojančios kokakolos ir labai gaivių žaliųjų citrinų natos pristato kvapą trykštančios gaivos pliūpsniu, akimirksniu suintriguodamos jusles. Po jų yra vidurinės obuolių, muskato riešuto ir cinamono natos, kurios dar labiau sustiprina kompoziciją, kad gautų drąsų, švytintį rezultatą. Galiausiai, pagrindinės kedro ir sakų natos suteikia aptakią, vyrišką briauną svaiginančiai apdailai, kuri tęsiasi visą vėlyvą vakarą.

Pasiduok nakčiai mieste ir drąsiai elkis netinkamai, kai dėvi Bad Boys Are No Good But Good Boys Are No Fun drąsų aromatą moterims ir vyrams.

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

 

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras