Google Translate

NISHANE Suede Et Safran Extrait De Parfum 50ml

NISHANE Suede Et Safran Extrait De Parfum 50ml

Gamintojas: NISHANE
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 95.00€
Aprašymas

UNISEX KVEPALAI


Nishane Suède et Safran naudoja ugningą Irano šafrano ir Indijos muskusinės ybiškės sėklą, kad sukurtų vieną maloniausių zomšos kvapą. Jis kvepia kaip minkšta, tamsiai mėlyna zomšinė striukė, įtrinta raudonais aukso prieskoniais ir muskuso grūdeliais, kol subtilūs pluoštai pradeda suskaidyti ir ištirpsta ore.

Dūmų ir prieskonių gretinimas yra čia pat, o kvapas sukuria subtilų saldumo pojūtį, kuris sukelia tiesiog priklausomybę. Muskusinė ybiškės sėkla suteikia sodrią, neprinokusią vaisių natą, įstrigusią pusiaukelėje tarp kriaušės ir obuolio. 

Nishane Suède et Safran kvepalai yra pakankamai tylūs, kad būtų galima dėvėti dieną, tačiau pakankamai ryžtingi, kad suteiktų jums ryškų šurmulį per visą naktį.


Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras