Google Translate

Kosmetika Akims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Bobbi Brown Long Wear Gel Eyeliner Black Ink
  Yra prekyboje
  Testeris Long Wear Gel Eyeliner Ilgai išliekantis gelinis akių apvadas Šis itin dailią liniją brėžiantis ryškiklis – tobulas drėgnos linijos ir malonios gelinės konsistencijos derinys. Ilgai išliekantis, vandeniui atsparus kontūro ryškiklis maloniai slysta voko paviršiumi. Išdžiūvęs netepa ..
  22.99€
 • L'oreal Brow Artist Genius Kit Light to Medium
  Išparduota
  Brow Artist Genius Kit Antakių priežiūros priemonių rinkinys Rinkinyje „Genius Kit“ rasite visas reikiamas grožio priemones, kurios leis sukurti norimą antakių įvaizdį – net ir ypač rafinuotą. Čia rasite viską, ko gali prireikti antakių priežiūrai. 1. Vaškas su spalvos pigmentais - Įgaun..
  7.49€
 • L'oreal Brow Artist Genius Kit Medium to Dark
  Išparduota
  Brow Artist Genius Kit Antakių priežiūros priemonių rinkinys Rinkinyje „Genius Kit“ rasite visas reikiamas grožio priemones, kurios leis sukurti norimą antakių įvaizdį – net ir ypač rafinuotą. Čia rasite viską, ko gali prireikti antakių priežiūrai. 1. Vaškas su spalvos pigmentais - Įgaun..
  7.49€
 • L'oreal Paris False Lash Wings Intenza Black Mascara
  Išparduota
  Ypatingas šepetėlis kruopščiai padengia ne tik vidurines, bet ir išoriniame akies kampe esančias blakstienas. Ilgos, tankios, pariestos, intensyviai juodos blakstienos įkvėptos drugelio sparnų! Matiniai juodos spalvos pigmentai suteikia blakstienoms intensyvią spalvą, o žvilgsnis tampa tiesi..
  9.99€
 • L'oreal Paris Brow Artist Plumper Medium/Dark
  Išparduota
  L‘oreal Brow Artist Plumper Gelis su atspalviu padės lengvai suformuoti antakius, suteiks jiems ryškumo ir pilnumo. Mažas ir tikslus šepetėlis "sugaus" net ir ploniausius ir mažiausius plaukelius. Gelis apgaubs plaukelius taip paryškindamas jų spalvą ir užfiksuodamas precizišką formą. Spalv..
  7.49€
 • L'oreal Paris Brow Artist Plumper Transparent Gelis
  Išparduota
  L'oreal Paris Brow Artist Plumper Transparent Gelis Su naująja „Brow Artist Plumper“ antakių žele iš „L’Oréal Paris makeup designer“ antakiams akimirksniu suteiksite norimą apimtį ir ryškumą. Gelinė tekstūra padeda pasiekti, pastorinti ir išryškinti net ir ploniausius plaukelius. Ypač tikslus ..
  8.49€
 • L'oreal Paris Color Riche Le Khol Midnight Black
  Išparduota
  101 Midnight Black Intensity, Comfort, Precision ..
  5.00€
 • L'oreal Paris Color Riche Luminous Tresors Caches P2
  Išparduota
  Itin pigmentuoti, švelniai žvilgančios šilkinės tekstūros šešėliai su patogiu aplikatoriumi. Nuo šiol pasidaryti įspudingų akių makiažą lengva! Keturi kruopščiai suderinti atspalviai ir eigos instrukcija akis pavers išraiškingomis, o žvilgsnį – viliojančiu.  ..
  7.99€
 • L'OREAL PARIS COLOR RICHE SMOKY BEIGE TRENCH E1
  Išparduota
  Itin pigmentuoti, švelniai žvilgančios šilkinės tekstūros šešėliai su patogiu aplikatoriumi. Nuo šiol pasidaryti padūmavusių akių makiažą lengva! Keturi kruopščiai suderinti atspalviai ir eigos instrukcija akis pavers išraiškingomis, o žvilgsnį – viliojančiu.  ..
  6.39€
 • L'OREAL PARIS COLOR RICHE SMOKY BLEU MARINIERE E8
  Išparduota
  Itin pigmentuoti, švelniai žvilgančios šilkinės tekstūros šešėliai su patogiu aplikatoriumi. Nuo šiol pasidaryti padūmavusių akių makiažą lengva! Keturi kruopščiai suderinti atspalviai ir eigos instrukcija akis pavers išraiškingomis, o žvilgsnį – viliojančiu.  ..
  7.99€
 • L'oreal Paris Duoble Extension
  Išparduota
  L'orel Paris Duoble Extension  Tai dviejų dalių ilginantis, stiprinantis blakstienas tušas. Trokštate stiprių ir ilgų blakstienų? Šis tušas Jums! Balta tušo bazė yra praturtinta keramidu R, kuris efektyviai stiprina blakstienas, o sudėtyje esantys mikro plaušeliai apgaubia kiekvieną blakstieną..
  14.99€
 • L'oreal Paris False Lash Architect 4 Dimensions Effect Fibers Black
  Išparduota
  Tobulai tankios, ilgos, glotnios ir riestos blakstienos! Dėl tušo sudėtyje esančių tankinančių pluošto dalelių blakstienos tampa ypač storos ir tankios.Viskas viename tuše: ilgis, tankumas, glotnumas ir riestumas. Ir jūsų žvilgsnis prikausto! ..
  14.99€
 • L'oreal Paris False Lash Superstar
  Išparduota
  False Lashes Superstar Dirbtinių blakstienų efektą suteikiantis tušas Žadą atimantis dirbtinių blakstienų efektas jau čia! Išbandyti dirbtinių blakstienų efektą. Tapk superžvaigžde. L´Oréal Paris pristato False Lashes Superstar - pirmąjį blakstienų tušą, kuris pakelia blakstienas iki šlovės..
  12.99€
 • L'oreal Paris False Lash Wings Butterfly Effect Fibers Black Mascara
  Išparduota
  False Lash Wings Dirbtinių blakstienų efektą sukuriantis tušas Inovatyvus šepetėlis visiškai pakeis blakstienų dažymą. Šereliai, esantys ant šepetėlio, padengia blakstienas labai vienodai nuo pat šaknies iki galiuko sukurdami netikrų blakstienų efektą. Blakstienos yra pailginamos ir užriečia..
  9.99€
 • L'oreal Paris False Lash Wings Sculpt Black
  Išparduota
  False Lash Wings Sculpt Mascara Dirbtinių blakstienų efektą suteikiantis tušas Sukurkite dirbtinių blakstienų efektą lyg profesionali visažistė. Trejopas modeliuojamasis efektas su 1-uoju Lash Sculptor šepetėliu iš L’ORÉAL PARIS. Tai daugiau nei blakstienų tušas, tai modeliuojamoji blakstienų ..
  10.99€
 • L'oreal Paris La Palette Nude 01 Rose
  Išparduota
  L'oreal Paris La Palette Nude 01 Rose Dešimt subtilių ir natūralių, tobulai derančių atspalvių. Žaiskite su "La Palette Nude" ir išreikškite save! Itin švelnios tekstūros akių šešėliai prisitaikys prie odos. Paryškinkite, formuokite ir derinkite spalvas, dviem šepetėliais sukurkite savitą nepa..
  14.99€
 • L'oreal Paris La Palette Nude 02 Beige
  Išparduota
  L'oreal Paris La Palette Nude 02 Beige Dešimt subtilių ir natūralių, tobulai derančių atspalvių. Žaiskite su "La Palette Nude" ir išreikškite save! Itin švelnios tekstūros akių šešėliai prisitaikys prie odos. Paryškinkite, formuokite ir derinkite spalvas, dviem šepetėliais sukurkite savitą nep..
  14.99€
 • L'oreal Paris Mega Volume Collagene Black
  Išparduota
  15 kartų išraiškingesnės, mega apimties blakstienos, kurios išsilaiko net iki 24 valandų. Dvigubai didesnis šepetėlis atskiria kiekvieną blakstieną ir tušą paskirsto tolygiai. Intensyviai juodas su mega kalogeno koncentracija.  Spalva: Itin juoda ..
  13.00€
 • L'oreal Paris Mega Volume Miss Manga
  Išparduota
  Mega Volume Miss Manga Mascara Ypač juodas apimties suteikiantis blakstienų tušas Mega apimtis viršuje ir apačioje. Akys didesnės nei iki šiol  - neįtikėtina Manga apimtis! Naujasis tušas su inovatyviu 360 laipsnių besilankstančiu kūgio formos šepetėliu: viršutinės blakstienos padidint..
  12.49€
 • L'oreal Paris Mega Volume Miss Manga Punky Black Mascara
  Išparduota
  Mega Volume Miss Manga Punky Apimties suteikiantis blakstienų tušas Išdrįsk eksperimentuoti! Pavasarį labiausiai nori šėlti, tad tai geriausia bus daryti su naujuoju Manga Punky blakstienų tušu!   360o blakstienas formuojantis šepetėlis Kūgio formos elastomerinis šepetėlis l..
  9.00€
 • L'oreal Paris Super Liner Ultra Precision Ultra Lasting Eyeliner
  Išparduota
  Akių kontūro dažai ​Spalva Juoda. ..
  7.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes
  Išparduota
  Volume Million Lashes Mascara Tankinantis tušas Milijono vertos blakstienos! Norinčioms blakstienų, kurios atrodytų lyg milijoną kartų didesnės ir idealiai nudažytos, tėra tik vienas tušas - L'Oreal Volume Million Lashes. Tai tušas su dozatoriumi, kuris garantuoja, kad kas kartą bus p..
  10.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes Excess
  Išparduota
  Volume Million Lashes Exess Blakstienų tušas suteikiantis intensyvios apimties ir atskiriantis blakstienas. Milijonuok savo blakstienas! Norinčioms blakstienų, kurios atrodytų lyg milijoną kartų didesnės ir idealiai nudažytos. Tai tušas su didžiausiu šepetėliu ir dozatoriumi, kuris gar..
  9.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes Extra Black
  Išparduota
  Volume Million Lashes Mascara Extra Black Tankinantis tušas Milijono vertos blakstienos! Norinčioms blakstienų, kurios atrodytų lyg milijoną kartų didesnės ir idealiai nudažytos, tėra tik vienas tušas - L'Oreal Volume Million Lashes. Tai tušas su dozatoriumi, kuris garantuoja, kad kas..
  10.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes Fatale
  Išparduota
  L'oreal Paris Volume Million Lashes Fatale  Tušas tankina blakstienas ir suteikia ypatingo ryškumo. Itin sodrūs pigmentai apvelka kiekvieną blakstieną storu itin juodu tušo sluoksniu ir išryškina fatališką Jūsų žvilgsnį!   ..
  13.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes Feline
  Išparduota
  Volume Million Lashes Feline Apimties suteikiantis blakstienų tušas Elegantiška kruopščiai atskirtų blakstienų apimtis, didėjanti link išorinio akies kampučio ir sukurianti ypač gundančio žvilgsnio efektą. Jūsų blakstienos dar niekada nebuvo tokios atskirtos, tokios kerinčios! 1. Legendi..
  9.99€
 • L'oreal Paris Volume Million Lashes So Couture
  Išparduota
  Volume Million Lashes So Couture Apimties suteikiantis kvepiantis blakstienų tušas Paryžietiškų kvepalų aromatas Jūsų tušo buteliuke! Jūsų tobulas įvaizdis su naujuoju Volume Million Lashes So Couture. Toks efektingas, toks rafinuotas, toks išskirtinis! L‘Oreal sukūrė „So Couture“ žvilg..
  10.00€
 • Maybelline The Colossal Go Extreme! Leather Black
  Išparduota
  Maybelline  The Colossal Go Extreme! Volum Express Leather Black Blakstienų tušo sudėtyje yra 20 kartų daugiau kolageno, tad jis ekstremaliai ilgina ir tankina blakstienas. Naujoviška banguota šepetėlio kojelė ant šerelių paskirsto dvigubai daugiau blakstienų tušo, tad vos vienu paprastu brūk..
  6.90€
 • MAYBELLINE Big Eyes Volum' Express
  Išparduota
  Volum'Express Big Eyes Tankinantis blakstienų tušas Dvigubai didesnių akių įspūdis Volum'Express Big Eyes blakstienas tankinantis tušas, kuris turi du šepetėlius - viršutinėms ir apatinėms blakstienoms. Viršutinėms blakstienoms skirtas patentuotas šepetėlis su spiralės forma pritvirtintai..
  8.99€
 • MAYBELLINE The Colossal Volum Express
  Išparduota
  Volum' Express The Colossal Mascara Blakstienų tušas Milžiniška apimtis, atskirtos blakstienos ir jokių gumulėlių! Storinantis blakstienų tušas su kolagenu ir mega šepetėliu. Kolageno formulė ir mega šepetėlis vienu brūkštelėjimu padaro blakstienas 9 kartus storesnes. Tinka nešiojančio..
  9.99€
 • MAYBELLINE The Colossal volum' express Waterproof Mascara
  Išparduota
  Volum' Express The Colossal  Waterproof Mascara Vandeniui atsparus blakstienų tušas Itin tankios blakstienos vos vienu judesiu: kolagenu praturtinta blakstienoms pilnumo suteikianti formulė ir Mega šepetėlis akimirksniu padidina blakstienas iki 9 kartų be gumulėlių Tinka ne..
  7.09€
 • MAYBELLINE The Rocket Volum' Express
  Išparduota
  Volum'Express The Rocket Mascara Tankinantis blakstienų tušas su guminiu šepetėliu 8X tankesnės, tolygios blakstienos be jokių gumulėlių! The Rocket per kelias sekundes blakstienoms suteikia 8 kartus daugiau apimties nuo šaknų iki galiukų ir nepalieka jokių netvarkingų gumulėlių. Inovatyv..
  7.09€
 • MAYBELLINE Volum' Express The Colossal Smoky Eyes
  Išparduota
  Volum' Express The Colossal Smoky Eyes Padūmavusių akių efektą teikiantis blakstienų tušas Tamsioms ir padūmavusioms akims. Didžiulės blakstienos, matinė ryškiai juoda spalva. Maybelline Colossal Volum' Express Smoky Eyes blakstienų tušo sudėtyje yra juodų pigmentų, suteikiančių pieštuku ..
  7.09€
 • Maybelline Volume Million Lashes Excess Black Waterproof
  Išparduota
  Milijonas blakstienų! Gigantiškas šepetėlis padengs kiekvieną blakstieną ir jos taps net tris kartus storesnės, o dozatorius lengvai pašalins tušo perteklių. Siekančioms ypatingo rezultato. Blakstienos vertos milijono! Atsparus vandeniui ..
  9.99€